Hodonín: Příprava rozpočtu na příští rok jede v plném nasazení

08.10.2017 11:43 | Zprávy
autor: PV

V těchto dnech vrcholí příprava rozpočtu města na příští rok. Jedná se o složitý a dlouhodobý proces, který vyžaduje koordinaci a spolupráci mnoha pracovišť jednotlivých odborů, příspěvkových organizací a zaměstnanců, kteří sestavení rozpočtu zajišťují.

Hodonín: Příprava rozpočtu na příští rok jede v plném nasazení
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Náměstí v Hodoníně

Právě za tímto účelem se uskutečnil seminář, jehož cílem bylo seznámit zastupitele s průběhem přípravy rozpočtu a jeho prioritami.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Město zrestauruje morový sloup na náměstí T.G.M.

22:05 Česká Lípa: Město zrestauruje morový sloup na náměstí T.G.M.

Po 14 letech od poslední opravy se město Česká Lípa opět pustilo do restaurování sloupu Nejsvětější …