Hradec Králové: Město vysadí novou „kaštanku“ na Pražském Předměstí

25.03.2020 8:38 | Zprávy
autor: PV

V Družstevní ulici na Pražském Předměstí hradecká radnice vysadí novou alej. Ta pomůže nahradit část kaštanové aleje, která bude muset ustoupit plánované druhé koleji z Hradce Králové do Pardubic.

Hradec Králové: Město vysadí novou „kaštanku“ na Pražském Předměstí
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

Město přislíbilo namísto stávající kaštanové aleje podél železniční trati vysadit novou. Pro ni má radnice již vytipované pozemky, které jsou v majetku města a jsou v těsném sousedství původní kaštanové aleje. Rada města dnes schválila zadání projektové dokumentace, jejíž zpracování vyjde na zhruba 155 tisíc korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

O čem (na)mají politici rozhodovat

Vy jste pro, aby vláda nebo politici nařizovali za jakého počasí se smí pít alkohol a co dělat nebo nedělat? Vedra jsou šílená, to ano, ale rozhodnutí, co s tím bude kdo dělat by mělo být na jedincích ne politicích, nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Opava: Prostor za Slezankou vydává svá tajemství

22:09 Opava: Prostor za Slezankou vydává svá tajemství

S velkým očekáváním i nadějí byl na začátku května zahájen zjišťovací záchranný archeologický výzkum…