Hradec Králové: Přijďte na páteční Muzejní noc i na Hučák

17.05.2019 10:13 | Zprávy

Na páteční Královéhradeckou Muzejní noc můžete navštívit Informační centrum Obnovitelných zdrojů v centru Hradce Králové. Krásně osvětlená secesní budova bude lákat návštěvníky na noční prohlídky od 18 do 24 hodin v pátek 17. května 2019. Těšíme se na všechny zájemce o prohlídku.

Hradec Králové: Přijďte na páteční Muzejní noc i na Hučák
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

Informační centrum Obnovitelné zdroje se znovu zařadilo do cyklu prohlídek již dvanáctého ročníku Královéhradecké Muzejní noci. Letošního ročníku se zúčastní devět institucí z řad galerií a muzeí, do kterých bude vstup zdarma. Muzejní noc začíná v 18 hodin a končí úderem půlnoci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Zdeněk Kettner byl položen dotaz

Svoboda slova a názoru

Dobrý den, i mě přijde, že se dnes pravda nenosí a co horšího, tak se za ni i trestá. Co s tím ale hodláte udělat, když budete ve vládě? Jaké kroky podniknete proto, aby se opět mohla nahlas říkat pravda a problémy se mohli nazývat pravým jménem a skončilo to plíživé zavádění cenzury?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Náchod: Prohlídky kostela svatého Vavřince

22:05 Náchod: Prohlídky kostela svatého Vavřince

Do 16. srpna 2025 je pro veřejnost otevřen kostel sv. Vavřince na Masarykově náměstí v Náchodě.