Červen je navíc poslední měsíc akce „Za dárkem do Aquacentra“, která probíhá v Městských lázních již od 1. dubna. V rámci této akce mohou návštěvníci získat krásný dárek za deset vstupů do Aquacentra na sběratelskou kartu. Akce končí k 30. červnu a nevyplněné sběratelské karty se stanou neplatnými. Dosbírat razítka v pozdějším termínu nebude možné. Aquacentrum v Městských lázních je propojeno spojovací chodbou s plaveckým bazénem, návštěvníci se tak mohou dostat i na Slunnou loučku a využít služeb celého plaveckého areálu, včetně této venkovní části. Navíc, při vstupu na Slunnou loučku se přestane počítat čas pobytu, a tak zde mohou strávit libovolnou dobu zcela zdarma. Slunná loučka je otevřena každý den od 10 hodin po celou letní sezónu, i během odstávky 50m bazénu.
Odstávka krytého 50m bazénu bude od 17. července 2017, zahájení provozu je v plánu od 28. 7. 2017. Největší akcí naplánovanou na letní odstávku je výměna vzduchotechnické jednotky na ohřev vzduchu do bazénové haly. Předpokládané náklady by měly činit 520 tis. Kč bez DPH. Dále budou vymalovány veřejné prostory, bude provedena výměna nerezových krytů vpustí na dně bazénu, osvětlení v bazénové hale, filtrů, bude provedena kontrola jednotek vzduchotechniky, pískových filtrů včetně doplnění pískové náplně a vodního hospodářství, oprava obkladů, dlažeb a spárování, mytí prosklených stěn a bazénové vany a celkový úklid. Odstávka je stanovena jen na 12 dnů, neboť i v letních měsících si nachází krytý bazén své příznivce. Možnost koupání během odstávky bazénu bude v Aquacentru Městských lázní a na letním koupališti Flošna.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV