Hradec Králové: Vánoční trhy chráněných dílen

09.12.2023 16:28 | Tisková zpráva
autor: PV

Zaměstnanci v Hradci Králové si měli možnost nakoupit vánoční dárky od chráněných dílen. V letošním roce zde byly dvě chráněné dílny a zaměstnanci utratili za dárky a drobnosti téměř 15 tisíc korun.

Hradec Králové: Vánoční trhy chráněných dílen
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

Vánoční trhy, na kterých nabízejí své výrobky chráněné dílny se na východě Čech v budově Čezu konaly již poněkolikáté. V letošním roce byla účast dílen menší, protože se jich několik omluvilo z důvodu nemoci a nedostatku personálu. I tak ale zaměstnanci u dvou chráněných dílen utratili 14 9869 korun.

Energetici svými nákupy podporují znevýhodněné občany pravidelně. Výrobky z chráněných dílen jsou oblíbeným dárkem pod stromeček. Zaměstnanci jednak pomohou dobré věci a zároveň vyřeší dárky svým blízkým. Na letošní vánoční trhy přijely dvě chráněné dílny – Portus Praha a Šťastný domov Líšnice. Na prodej byly nejen dárky s vánočními motivy, andělíčci, trpaslíci či vánoční svícny, ale i praktické věci jako látkové tašky či kuchyňské chňapky a jedlé dobroty, nakládané sýry a utopenci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Dobrý den.

Kritika, co kdyby jste použil při vyjadřování, jiná slova. ČJ jich má v zásobě více a nedají se zneužít.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Očekávaná rekonstrukce „Ostravského mrakodrapu" zřejmě začne koncem léta

22:09 Očekávaná rekonstrukce „Ostravského mrakodrapu" zřejmě začne koncem léta

Soukromý investor, jímž je společnost First Skyscraper, oznámil, že získal stavební povolení na komp…