Hustopeče: Do nového roku s novým oválem

02.08.2020 7:33 | Zprávy
autor: PV

Hustopečští sportovci se již brzy dočkají nových povrchů v areálu městského stadionu v Hustopečích. Neutěšený stav areálu napraví rekonstrukce, která započala v polovině července a na jehož financování se spolupodílí město Hustopeče.

Hustopeče: Do nového roku s novým oválem
Foto: hustopece-city.cz
Popisek: Hustopeče

V posledních dnech si mohli Hustopečští všimnout nezvyklého ruchu v areálu místního stadionu. Mohou za to těžké stroje, které započaly jeho dlouho plánovanou rekonstrukci. „Od poloviny července byla zahájena investice, na kterou získala dotaci TJ Agrotec Hustopeče. Jedná se o rekonstrukci povrchu městského stadionu, vznikne nový atletický ovál, včetně vrhačských sektorů, uvnitř travnaté fotbalové hřiště, které získá také nový povrch,“ seznamuje nás s rekonstrukcí místostarosta města pan Bořivoj Švásta.

Součástí je i ozvučení stadionu a jeho vybavení – například překážky, oštěpy, zkrátka vše, co atleti budou potřebovat. Nový stadion si však budou moci vyzkoušet i ti, kteří nejsou členy sportovních klubů. „Je to jednou z podmínek dotace, že stadion musí být přístupný veřejnosti. Samozřejmě za určitých podmínek. Budou zde moci například běhat, využívat atletické dráhy, pokud se domluví s atletickým oddílem, hod oštěpem či skok do dálky,“ láká místostarosta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: Slavnosti okurek se rozrostou na nádvoří hradu

13:05 Znojmo: Slavnosti okurek se rozrostou na nádvoří hradu

V pátek 7. srpna se Hradní ulice, okolí rotundy sv. Kateřiny i nádvoří znojemského hradu promění v c…