Hustopeče: Krytý bazén otevře své brány o měsíc později

25.10.2018 8:36 | Zprávy

Radní se sešli v úterý 23. října na 106. zasedání Rady města Hustopeče.

Hustopeče: Krytý bazén otevře své brány o měsíc později
Foto: Hustopeče
Popisek: Hustopeče

Město opětovně řeší parkování v ulici Pitnerova

Už před časem jsme informovali o tom, že vedení města plánuje v ulici Pitnerova vybudovat kolmá parkovací místa. Pozemky kolem domu jsou v majetku bytového družstva Pálava a jednotlivých spoluvlastníků, proto s nimi probíhala jednání o bezúplatném převodu části pozemku. „Vše bohužel zastavilo úmrtí jednoho z vlastníků, protože jsme museli čekat na ukončení dědického řízení. Nyní chceme jednání znovu otevřít,“ vysvětlila zdržení starostka Hana Potměšilová. „Máme připravený projekt, který počítá se vznikem 10 parkovacích míst, zachováním sběrného hnízda i novým chodníkem,“ dodal místostarosta Bořivoj Švásta. Součástí dohody o bezúplatném převodu pozemku je tříletá péče o zeleň v okolí domu, kterou budou provádět zaměstnanci městských služeb.

Jednací řízení na Pavučinu bude vyhlášeno ihned po předání stavby

V pondělí 15. října odstoupilo město Hustopeče od smlouvy o dílo se zhotovitelem nové budovy Centra volného času Pavučina. O den později si zhotovitel tuto zprávu převzal z datové schránky. Nyní se jedná o předání stavby. „Máme nachystané všechny podklady, abychom ihned po předání stavby mohli vypsat jednací řízení a vybrat nového zhotovitele, který stavbu dokončí,“ popsala současnou situaci Potměšilová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Proč nenecháte rozhodnout rodiče?

Jestli a od kolika svým dětem dovolí přístup na sociální sítě? To pak začnete i určovat, na co se smí nebo nesmí dívat v televizi nebo v kolik mají chodit spát a v kolik vstávat? Myslíte, že vše špatné se odehrává jen na sociálních sítích, a že ony jsou strůjci zla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Zpívání z balkonu vyneslo 200 tisíc korun pro hendikepovaná dvojčata

16:26 Česká Lípa: Zpívání z balkonu vyneslo 200 tisíc korun pro hendikepovaná dvojčata

Pátý ročník Zpívání z balkonu českolipské radnice, které proběhlo ve středu 20. srpna, přineslo neje…