Informace o dopravních opatřeních na komunikacích v Praze 4

12.06.2015 15:28 | Zprávy

Od 15. června do 13. července 2015 bude v souvislosti se stavbou plynovodu omezen provoz na komunikacích Bělehradská (od ul. Na Zámecké) - nám. Bří. Synků – Křesomyslova - Nuselská - Otakarova (k ul. Na Fidlovačce).

Informace o dopravních opatřeních na komunikacích v Praze 4
Foto: wikipedia.org
Popisek: Praha 4

Práce budou probíhat po etapách, kdy budou komunikace částečně uzavřeny.  Stavba plynovodu probíhá v koordinaci s rekonstrukcí tramvajové trati v Bělehradské ulici.

Od 15. do 23. 6. 2015 bude vzhledem k částečné uzavírce nám. Bří. Synků vedena doprava po těchto objízdných trasách:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

Praha , Praha 4

autor: PV

Andrej Babiš byl položen dotaz

Na co podle vás tak strašně potřebujeme Ukrajince?

A jste nebo nejste pro jejich zařazení do českého sociálního sytému? Jaké konkrétní dávky by jim dávalo ANO, kdybyste byli ve vládě? A komu? Všem Ukrajincům?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Roudnice nad Labem: V červenci probíhá čipování popelnic, přistavte tu svou

20:36 Roudnice nad Labem: V červenci probíhá čipování popelnic, přistavte tu svou

Po celý červenec probíhá čipování nádob na směsný odpad. Přistavujte prosím své popelnice v den svoz…