Jablonec bude generálním partnerem Křehké krásy

12.02.2022 20:14 | Tisková zpráva

Statutární město Jablonec nad Nisou uzavře se Svazem výrobců skla a bižuterie (SVSB) memorandum o přípravě a realizaci výstavy Křehká krása, jejíž 11. ročník letos na začátku srpna proběhne. Město se tak stane generálním partnerem události.

Jablonec bude generálním partnerem Křehké krásy
Foto: VolbyJablonec.cz
Popisek: Silueta Jablonce nad Nisou

„Křehká krása je jednou z nejvýznamnějších akcí, kterou SVSB pořádá. Současně je také největší výstavou svého druhu v České republice a stala se nedílnou součástí společenského a turistického programu Jablonce nad Nisou. Proto je logické, že se město chce stát generálním partnerem celé akce,“ říká David Mánek, náměstek jabloneckého primátora pro oblast humanitní.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha: Sociální nadační fond za tři roky pomohl již více než 2 200 Pražanům

13:07 Praha: Sociální nadační fond za tři roky pomohl již více než 2 200 Pražanům

Sociální nadační fond hl. m. Prahy vstupuje do čtvrtého roku své činnosti. Za dobu existence podpoři…