Jablonec nad Nisou: Dopravní hřiště má rozšířenou prázdninovou provozní dobu

12.07.2019 14:05 | Zprávy
autor: PV

O letních prázdninách na Dětském dopravním hřišti Městská policie Jablonec nad Nisou připravila společně s DDM Vikýř akce pro děti i rodiče.

Jablonec nad Nisou: Dopravní hřiště má rozšířenou prázdninovou provozní dobu
Foto: Stavbarokulibereckehokraje.cz
Popisek: Rekonstrukce budovy Muzea skla a bižuterie, Jablonec nad Nisou

Dopravní hřiště v ulici Pod Skalkou je otevřeno nad rámec stanovených otvíracích časů dopravního hřiště také každý čtvrtek odpoledne a každou sobotu.

„Druhý prázdninový týden se již naplno rozjíždí rozšířený provoz jabloneckého Dětského dopravního hřiště v ulici Pod Skalkou. Nad rámec standartní otvírací doby bude vždy ve čtvrtek od 15 do 19 hodin a v sobotu od 10 do 16 hodin dopravní hřiště otevřeno,“ informuje zástupce ředitele městské policie Michal Švarc s tím, že tento rozšířený provoz bude fungovat do konce letních prázdnin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bezpečné země

Kdo a podle čeho rozhoduje o tom, jaká země bude označená za bezpečnou? A co vůbec nechápu, v čem je pro nás bezpečnější, že se u lidí, kteří budou z jakýchsi bezpečných zemí přicházet zrychlí azylové řízení? Já mám pochybnosti, že zrychlení povede k větší efektivně, spíš to obecně bývá naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc: Do Smetanových sadů se vrací promenádní koncerty

11:17 Olomouc: Do Smetanových sadů se vrací promenádní koncerty

Po deset letních nedělí se Rudolfova alej ve Smetanových sadech rozezní promenádními koncerty.