Jablonec nad Nisou: Kruh se uzavřel v Kruháči, za výtěžek benefičního bazaru dostali výtvarné potřeby

04.11.2014 19:27 | Zprávy

V pondělí 3. listopadu předaly reprezentantky Nadačního fondu MA-MA FOUNDATION výtěžek z jabloneckého Bazaru Báry Basikové dětem v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Kruháč Diakonie CČE v Jablonci nad Nisou. Celkem Bazar Báry Basikové, který se konal v říjnu v malém sále Eurocentra navštívilo 120 platících zákazníků. Vstupné bylo symbolické – 30 Kč, a právě za výtěžek ze vstupného nadační fond zakoupil výtvarné potřeby pro děti z Kruháče.

Jablonec nad Nisou: Kruh se uzavřel v Kruháči, za výtěžek benefičního bazaru dostali výtvarné potřeby
Foto: VolbyJablonec.cz
Popisek: Silueta Jablonce nad Nisou

Přímo na bazaru v říjnu vedoucí Kruháče Pavel Novák převzal první část daru, jíž tvořily kondomy a balíček přírodní kosmetiky a líčidel firmy Yves Rocher, partnera benefičního bazaru. K tomu přidala Alena Krsková, vedoucí liberecké pobočky slib, že v Kruháči připraví pro děvčata seminář o péči o pleť. „Právě přes tyto akce se dostáváme k dětem blíž. Začnou se věnovat tomu, co je baví, a rozpovídají se o svých problémech,“ řekla Michaela Albrechtová, ředitelka jablonecké Diakonie ČCE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mestojablonec.cz

Referendum

Dobrý den pane Havlíčku!! Proč si myslíte, že se nemohou obyčejní lidé sami rozhodnout v referendu o směřování ČR ? Petr Vondrák

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostrava: Interiéry Grossmannovy vily doplní vzácné vybavení

10:23 Ostrava: Interiéry Grossmannovy vily doplní vzácné vybavení

Architektonická perla Ostravy již brzy uchvátí své návštěvníky dovybavenými interiéry.