Jablonec nad Nisou: O domácím násilí a násilí na seniorech je potřeba hovořit

11.06.2016 8:32 | Zprávy
autor: PV

I letos statutární město Jablonec nad Nisou ve spolupráci s jabloneckou Diakonií ČCE a Centrem sociálních služeb pořádá Koncert proti násilí na seniorech. Koncert se koná už pošesté u příležitosti Světového dne proti násilí na seniorech, který si připomínáme 15. června.

Jablonec nad Nisou: O domácím násilí a násilí na seniorech je potřeba hovořit
Foto: VolbyJablonec.cz
Popisek: Silueta Jablonce nad Nisou

„Domácí násilí je problém, o němž je potřeba hovořit a šířit osvětu, aby se oběti ale ani svědci různého typu domácího násilí nebáli promluvit a požádat o pomoc. Koncert problém nevyřeší, ale je dobré si občas i nepříjemné věci připomenout a mluvit o nich. Naše pravidelná setkání v divadle takovou příležitostí jsou,“ říká patron koncertu primátor města Petr Beitl. Letošní ročník se odehraje v rytmu 80. let 20. století, kam diváky svými písničkami přenesou Kamélie – Dana Buštíková a Hana Vlková. Slavnostní program se koná v Městském divadle v Jablonci v pátek 10. června od 15 hodin. Průvodcem Kaméliím bude Alexandr Hemala a o hudební doprovod se postará Orchestr Ladislava Bareše.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Žatec: Skatepark pod dohledem

22:41 Žatec: Skatepark pod dohledem

Bezpečnost, ochrana veřejného majetku a větší pocit jistoty pro návštěvníky. To jsou hlavní důvody, …