Jablonec nad Nisou: Rozhodnutí o dopravní strategii musí padnout do dubna

22.01.2021 11:07 | Zprávy

Jablonec nad Nisou se intenzívně a zodpovědně věnuje výběru poskytovatele dopravní obslužnosti Jablonecka od 1. února 2023 na dalších deset let. K tomuto účelu sestavil pracovní skupinu Doprava 2023.

Jablonec nad Nisou: Rozhodnutí o dopravní strategii musí padnout do dubna
Foto: Stavbarokulibereckehokraje.cz
Popisek: Rekonstrukce budovy Muzea skla a bižuterie, Jablonec nad Nisou

Zastupitelé včera uložili primátoru Jiřímu Čeřovskému zadat zpracování výchozího finančního modelu pro kalendářní rok 2023 ve všech třech možných variantách – externí dopravce, vnitřní a vlastní. Rozhodnutí o tom, zda město zvolí vnitřního nebo veřejného dopravce, by podle primátora mělo padnout do dubna.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Jiří Slavík byl položen dotaz

Střet zájmů

Dobrý den, myslíte, že vzhledem k tomu, jak dopadly volby, že lidem vadí Babišův střet zájmů? Jak si vysvětlujete, že to dle výsledku voleb je většině lidí jedno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hodonín: Adventní běh přilákal běžce všech generací

22:42 Hodonín: Adventní běh přilákal běžce všech generací

Rekordních 178 účastníků se v sobotu 6. prosince postavilo na start oblíbené běžecké akce Hodonínské…