Jablonec nad Nisou: Tančit se bude snad v prosinci

19.10.2020 14:05 | Zprávy
autor: PV

Osmnáctý ročník celorepublikové soutěže Tanec, tanec 2020 se měl v jabloneckém městském divadle a Eurocentru konat 29.-31. října. Hostitelské město Jablonec nad Nisou mělo na přehlídce udílet osmou Cenu města tance. Přehlídka se však překládá na prosinec.

Jablonec nad Nisou: Tančit se bude snad v prosinci
Foto: Stavbarokulibereckehokraje.cz
Popisek: Rekonstrukce budovy Muzea skla a bižuterie, Jablonec nad Nisou

„Z důvodů aktuálních vládních nařízení souvisejících s řešením pandemie Covid-19 není reálné zorganizovat celostátní přehlídku scénického tance mládeže a dospělých v zamýšleném termínu a rozsahu. Náhradní termín přehlídky je stanovený na 12.-13. prosince 2020. Pevně věřím, že to bude v době, kdy už to společenské poměry dovolí a přehlídka se bude moci uskutečnit v obvyklé přátelské atmosféře,“ konstatuje jeden z organizátorů, Jiří Lössl z NIPOS-ARTAMA.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Jak byste problém s drahou naftou a benzínem řešil vy?

Nebo byste ji právě neřešili, abyste lidi přiměli si pořizovat elektroauta? Uvědomujete si, že na to většina lidí nemá, ani že na to není ČR připravena? Jak třeba chcete řešit nabíjení na velkých sídlištích nebo vůbec místech, kde je problém vůbec zaparkovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 8: Originální Mercedes Reinharda Heydricha bude k vidění před Kulturním domem Ládví

7:14 Praha 8: Originální Mercedes Reinharda Heydricha bude k vidění před Kulturním domem Ládví

Ve dnech 22. a 23. května 2026 se v Kulturním domě Ládví v Praze 8 uskuteční veřejná akce, připomína…