Jablonec nad Nisou: Zdravý životní styl byl náplní Akademie seniorů

01.06.2016 15:33 | Zprávy
autor: PV

Jednatřicet žen a tři muži si převzali v obřadní síni symbolicky šálu absolventa Akademie seniorů. Skončil totiž 3. semestr 3. cyklu vzdělávání pro tuto věkovou kategorii. Tématem semestru bylo Zdraví a zdravý životní styl.

Jablonec nad Nisou: Zdravý životní styl byl náplní Akademie seniorů
Foto: VolbyJablonec.cz
Popisek: Silueta Jablonce nad Nisou

„Někdo si může říci, že už bylo školy dost a jeho vzdělání je hotové a není třeba ho dál rozvíjet. Ale vy, kteří jste dnes tady, jste prokázali, že i senioři mají touhu se dále učit,“ řekl v úvodu slavnostního aktu primátor Jablonce nad Nisou Petr Beitl, který popřál přítomným mnoho úspěchů v dalším studiu, krásné a přiměřeně horké léto. „Věřím, že se budeme setkávat i nadále při jiných příležitostech a že nově nabité vědomosti uplatníte v životě,“ dodal Beitl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Zvyšujeme frekvenci kropení ulic

7:27 Ústí nad Labem: Zvyšujeme frekvenci kropení ulic

Nadcházející tropické teploty bere město vážně. Pro zvýšení bezpečnosti a komfortu obyvatel se rozho…