Jablunkov: Obnovená stezka zavede návštěvníky ke studánce

16.03.2017 20:40 | Zprávy

Další renovační plány města Jablunkov dostávají zelenou. Dotace z přeshraniční spolupráce s obcí Istebna podpoří renovaci stezky ke studánce v Městském lese.

Jablunkov: Obnovená stezka zavede návštěvníky ke studánce
Foto: archív autora
Popisek: Jablunkov náměstí

Přes 300 metrů dlouhá lesní cesta s převýšením 17 metrů bude z části vyštěrkovaná, ohraničená dřevěnými obrubami a povede přes dvě lávky. Osm dřevěných schůdků na konci pak návštěvníky vyvýší přímo k Hladové studánce, jejíž přízvisko nastiňuje příběh o tom, že kdo se zdejší vody napije, pocítí hlad.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Vláda

Proč za každou cenu chcete být ve vládě? Proč první nezískat nějaké zkušenosti z politikou, což většina vašich poslanců nemá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Olomouc uspěla s aplikací, která má řešit šikanu mezi dětmi

22:05 Olomouc uspěla s aplikací, která má řešit šikanu mezi dětmi

Celkem 55 špičkových českých startupů se ucházelo o podporu v mezinárodní soutěži agilních pilotních…