Jičín: Plánuje se další etapa regenerace sídliště Husova

11.01.2017 17:06 | Zprávy
autor: PV

Rada města zrušila zadávací řízení na veřejnou zakázku - dokumentace pro územní řízení (DÚR), stavební povolení (DSP) a pro provedení stavby (DPS) pro projekt regenerace panelového sídliště Husova - V. etapa.

Jičín: Plánuje se další etapa regenerace sídliště Husova
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jičín

Do výběrového řízení se nepřihlásila totiž žádná firma. Místostarosta města tedy bude na základě pravidel platné směrnice jednat o přímém zadání zakázky. Město osloví firmu Projektservis, se kterou mělo v předchozích letech dobrou spolupráci, zda by dokumentaci zpracovala. V. etapa má opravit část vnitrobloku na náměstí V. Čtvrtka a část ulice Pod Lipami.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Referendum

Paní senátorko, zajímal by mě váš názor na uzákonění referenda u nás? Jste nebo nejste pro? A z jakých důvodů jste případně proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Horácká aréna má titul i nominaci architektů

16:09 Jihlava: Horácká aréna má titul i nominaci architektů

Horácká aréna uspěla ve Stavbě Vysočiny a dostala se mezi 25 staveb České ceny za architekturu. V Ce…