Jičín: Veletrh v Masarykově divadle - maják pro ty, kteří váhají

22.10.2017 20:10 | Zprávy
autor: PV

V pátek a v sobotu obsadili Masarykovo divadlo vyslanci středních škol a významných zaměstnavatelů v našem regionu. Chtěli každému mladému člověku pomoci s volbou vzdělání či práce.

Jičín: Veletrh v Masarykově divadle - maják pro ty, kteří váhají
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jičín

Prezentace středních škol a zaměstnavatelů se v Jičíně konala potřetí a rozhodně ji měl navštívit každý osmák a deváťák. Veletrh však měl co nabídnout každému - třeba i tomu, kdo přemýšlí o životní změně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Dávky

Co myslíte tím férovějším systémem pro přidělování dávek? Protože to je něco, co u nás fakt nefunguje. Potřební je mnohdy nedostanou nebo málo, za to někteří je hojně zneužívají. Jaké je to vaše řešení? Tvrdíte, že ho máte. Otázkou taky je, proč jste ho za vaší vlády nenastolili?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Koupaliště zahájilo novou sezonu s několika novinkami

10:44 Litoměřice: Koupaliště zahájilo novou sezonu s několika novinkami

Letní koupaliště zahájilo sezonu. V současné době je v provozu menší bazén s vyhřívanou vodou, zprov…