Jihlava: Den, kdy skončila válka

09.05.2025 16:14 | Tisková zpráva

Jihlava uspořádala výstavu historických fotografií a dokumentů, které mapují období 2. světové války, samotné osvobození i odsun. K vidění je do 30. května ve vestibulu radnice u předprodeje MHD.

Jihlava: Den, kdy skončila válka
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Pojďte si s námi připomenout 80. výročí od konce 2. světové války. Až do 30. května je ve vestibulu radnice u předprodeje MHD výstava s názvem Den, kdy skončila válka. K vidění tam jsou historické fotografie a dokumenty, které mapují období během války, samotné osvobození a připomínají i událost, která následovala v Jihlavě bezprostředně po konci války, odsun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Myslíte, že další volby vyhrajete?

Aspoň mi to vyplývá z toho, co tvrdíte, že se připravujete na nápravu škod po této vládě. Zajímá mě, z čeho usuzujete, že to příště vyhrajete, když teď jste to nedokázali? Vyhodnotili jste si třeba to, proč tomu tak bylo? Na co jste přišli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Stovka háčkařek vlastnoručně vyrobila 768 dárků pro pacienty

22:09 Kroměříž: Stovka háčkařek vlastnoručně vyrobila 768 dárků pro pacienty

Víkendový Třetí ročník Háčkovacího maratonu ve všech ohledech překonal loňský.