Jihlava: Diskuze o revitalizaci sídlišť se povede samostatně

22. 9. 2020 17:56

V pondělí 21. září byl pro jednání zastupitelů vyčleněn čas pouze do 20 hodin a nestihly se projednat všechny připravené body. S obyvateli Kollárovy ulice, kteří čekali na diskuzi o revitalizaci sídlišť, povede vedení města diskuzi samostatně.

Jihlava: Diskuze o revitalizaci sídlišť se povede samostatně
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava
reklama

Primátorka Karolína Koubová slíbila, že na diskuzi k zateplení činžovních domů, ke vzhledu balkónů nebo sklonu střech vyčlení město dostatek času. „Mrzí nás, že v pondělí na jednání zastupitelstva už na diskuzi nezbyl čas. Zodpovědně diskutovat pouze pár minut koncem zasedání o dalším důležitém problému už nešlo,“ řekla primátorka. Podle jejích slov se o problému navíc mělo pouze diskutovat, nebylo připraveno žádné usnesení k hlasování, a tak bude vhodnější připravit samostatné jednání jen k tomuto tématu.  

Už 14. září se měla uskutečnit veřejná debata k revitalizaci sídlišť, ale kvůli hygienickým pravidlům v souslosti s onemocněním COVID-19 jsme ho museli zrušit. „Najdeme jiný vhodný termín i formu setkání s veřejností, řešíme teď i případnou online formu takové diskuze,“ slíbila primátorka Karolína Koubová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Valašské Meziříčí: Nový přechod ochrání chodce

11:44 Valašské Meziříčí: Nový přechod ochrání chodce

Chodníky na ulici Komenského mezi budovou bývalého potravinářského učiliště a stanovištěm MHD u námě…