„Stačí si vzít klobouk, jít na ulici a začít hrát, tančit, malovat, skákat nebo se třeba stavět na hlavu. Jihlava bude otevřená všem formám umění, a to bez zbytečných formulářů nebo rezervací míst. Stejně tak město neposkytne umělcům žádnou odměnu, tu si musí zasloužit od kolemjdoucích,“ pozvala Ivana Jelínková, organizátorka festivalu z odboru školství, kultury a tělovýchovy jihlavského magistrátu.
Ulice máme. A máme i umělce?
Ulice, které město pro festival stanovilo, jsou kolem centra města a vedou po frekventované trase od náměstí po autobusové nádraží.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


