Jihlavští školáci se během roku seznamují se životem světoznámého hudebního skladatele Gustava Mahlera. Ten žil v krajském městě do svých patnácti let.
Procházka Po stopách Gustava Mahlera a hudební historie Jihlavy je jedním z programů, které pro MŠ a ZŠ připravili pracovníci Domu Gustava Mahlera (DGM). „Vedena je historickým centrem a zaměřuje se na místa spojená s jihlavským pobytem budoucího světoznámého dirigenta a skladatele. Zároveň seznamuje i s významnými osobnostmi, místy a historií hudebních tradic Jihlava,“ řekla vedoucí kurátorka DGM Jana Součková.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV