V neděli 1. srpna budou ulice v centru patřit stánkům s nejrůznějším zbožím a na pódiu na náměstí Míru se od pátku do neděle odehrají hned tři letní koncerty. V neděli 1. srpna se věřící sejdou při tradiční zpívané mši v kostele sv. Kateřiny.
V souvislosti s umístěním pouťových atrakcí na Tyršově stadionu, bude dočasně přemístěno parkoviště pro Očkovací centrum na Fakultě managementu VŠE. Vjezd bude stejně jako dosud z ulice Claudiusova a na parkovací plochu návštěvníky Očka dovedou informační cedule. V neděli budou ulice v centru města uzavřeny kvůli pouťovému trhu. Zejména v neděli, kdy na Porcinkuli přijíždí největší množství návštěvníků, doporučujeme využít parkoviště Miřiovského a také náhradní parkovací plochu u křižovatky ulic Miřiovského a Gymnazijní.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
FactChecking BETA
Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.



