Jindřichův Hradec: V Neckargemündu se jednalo o oslavách 20. výročí partnerství

24.10.2015 20:50 | Zprávy

Příští rok tomu bude 20 let, co jsou spolu ve svazku města Jindřichův Hradec a německý Neckargemünd. O tom, jak budou vypadat oslavy v roce 2016, jednali zástupci obou měst v tomto týdnu v Německu.

Jindřichův Hradec: V Neckargemündu se jednalo o oslavách 20. výročí partnerství
Foto: jh.cz
Popisek: Pohled na Jindřichův Hradec

Tříčlenná pracovní skupina ve složení Jana Říhová, vedoucí odboru kanceláře starosty, Marie Kublová, za zahraniční vztahy a Karolína Průšová, tisková mluvčí, se zúčastnila návštěvy partnerského města Neckargemünd, aby zde prezentovala návrhy za Jindřichův Hradec průběhu oslav 20. výročí partnerství měst.

Jednání se z německé strany zúčastnil také starosta města Horst Althoff, místostarosta Karl-Albert Schubert, ředitelka muzea Doris Meyer zu Swabedissen, učitelka Susanne Schweinfurth, referentka partnerských vztahů Meike Tormählen, ředitel umělecké školy Stephan Schmitz a grafik Jens Hertel. V Jindřichově Hradci jsou oslavy plánované v roce 2016 na první červnový víkend, v Německu pak v září.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co pozitivního jste pro rodiny udělali, když jste byli ve vládě?

Vždyť dnes jsou na tom rodiny jen hůř a hůř. Protože bohužel platí, že mít dítě nebo dokonce víc, je dnes opravdu luxus. Se pak nedivte, že každý rok klesá porodnost. Za této vlády j. e třeba nejnižší min od 90 let. Bohužel, protože děti jsou požehnání a dar.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Město pomáhá s očkováním proti hepatitidě A

22:09 Přerov: Město pomáhá s očkováním proti hepatitidě A

V souvislosti s výskytem virové hepatitidy typu A v Přerově podniká město důležitý krok k ochraně ve…