Karviná: Město opět umožní občanům pohodlně ušetřit na energiích

29.05.2016 21:09

Kontaktním místem pro výběr nového dodavatele energií pro domácnosti i živnostníky bude po celý měsíc červen infocentrum pod radnicí na Masarykově náměstí, a to tři dny v týdnu tak, aby si čas na návštěvu mohl udělat každý, kdo bude mít zájem.

Karviná: Město opět umožní občanům pohodlně ušetřit na energiích
Foto: karvina.cz
Popisek: Karviná

Referenti aukční společnosti tam budou k dispozici veřejnosti vždy v pondělky a středy od 9 do 17 hodin, v soboty od 9 do 13 hodin. Začínáme ve středu 1.června.  
Občané či živnostníci budou potřebovat jen poslední vyúčtování plynu a/nebo elektřiny a už na místě se budou moci rozhodnout pro nabízenou novou možnost.

„Hlavně plyn výrazně zlevňuje, velcí distributoři sice mají spoustu reklamy, ale nemyslím, že reálná úspora bude nakonec tak výhodná. To je také důvod, proč opět nabízíme aukční kanceláři naše prostory tak, aby se mohlo co nejvíce našich lidí přihlásit a získat ještě levnější dodavatele touto cestou. Vyplatí se to rozhodně především majitelům domků, kteří plynem také topí,“ řekl primátor Tomáš Hanzel.

Celý proces bude tentokrát významně zjednodušen a potrvá výrazně kratší dobu. Občan nepodepíše žádný dokument před aukcí, naopak přímo na kontaktním místě se dozví, jaká cena mu může být nabídnuta. Do infocentra přinese jen vyúčtování a smlouvu se stávajícím dodavatelem a dozví se, jakou cenu může mít od Nového roku. Pro nové smlouvy si pak přijde v dohodnutém termínu opět do infocentra, vše mezitím zařídí aukční firma e-Centre.

Nabídka se týká těch, kteří se dosud aukce neúčastnili, a nebo už si sjednali dodavatele jinak a na další nabídku e-Centre nereagovali.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kroměříž: Sociálním službám radnice příští rok rozdělí 6,4 milionu

21:10 Kroměříž: Sociálním službám radnice příští rok rozdělí 6,4 milionu

Kroměříž podpoří v roce 2020 sociální služby částkou 6,4 milionu korun. Rozhodli o tom zastupitelé. …