Karviná: O prázdninách se opět bude v centru města jezdit kočárem

29.05.2012 16:30 | Zprávy
autor: karvina.cz

Zkušený pan vozka s párem nádherných tahounů se těší na zájemce a je připraven vás alespoň na okamžik přenést do romantiky dávných časů a projet se s vámi historickým centrem města nebo zámeckým parkem.

Karviná: O prázdninách se opět bude v centru města jezdit kočárem
Foto: karvina.cz
Popisek: Karviná

Neváhejte a užijte si této v celém kraji jedinečné nabídky, kvůli které k nám jezdí již spousta lidí odjinud. Darujte projížďky svým nejbližším jako dárek k narozeninám, výročí, svatbě nebo jen tak. Pozvěte své přátele či obchodní partnery k příjemně strávené chvíli i k projednání důležitých věcí. Relaxujte, bavte se, poznávejte a prožívejte tento čas pohody jako za starých časů, pryč od rušného života dnešních dnů. Řekněte to i známým odjinud a pochlubte se tím, co naše město nabízí. V celém Moravskoslezském kraji dosud takovou nabídku s pravidelnými jízdami jiné obce nemají.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Město dostalo předčasný vánoční dárek

16:21 Ústí nad Labem: Město dostalo předčasný vánoční dárek

Ústí nad Labem bylo mimořádně úspěšné v žádosti o grant od Evropské komise.