Karviná: Oslavte 750 let města na stylových Retro dnech

04.05.2018 19:54 | Zprávy

Seriál Třídíme napříč generacemi nabídne nejen nostalgické vzpomínky.

Karviná: Oslavte 750 let města na stylových Retro dnech
Foto: karvina.cz
Popisek: Karviná

Statutární město Karviná ve spolupráci s RESIDOMO zve všechny na seriál Retro dní k výročí 750 let první písemné zmínky o území města. Kromě atraktivního programu budou připraveny retro obchůdky za retro ceny nebo retro hry pro děti i dospělé. Akce mají navíc připomenout, že je důležité, aby odpady do barevných popelnic třídily všechny generace. 

Retro program proběhne vždy v jiné části Karviné tak, aby měla každá akce jiný ráz. U Městského kulturního domu v Novém Městě se lidé sejdou v atmosféře 60. let, u Kina Centrum v Mizerově na návštěvníky dýchnou 70. léta, zatímco poslední akce 2. června za Kauflandem v Hranicích bude ve stylu 80. let. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Zdravé školní jídelny a kvalitní výživa od útlého věku

Jsem jedině pro, ale uvědomujete si, že právě zdravou stranu si čím dál víc lidí nemůže dovolit? Vždyť už teď řada rodičů nemá ani peníze na školní obědy, a jestli by byli kvalitnější, což jsem pro, asi by byli i dražší, a tím pádem na ně nebude mít ještě víc lidí. Nebo máte snad řešení? Jaké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Po úspěšné premiéře se chystá druhá dražba odtažených vozidel

19:10 Pardubice: Po úspěšné premiéře se chystá druhá dražba odtažených vozidel

Po loňské premiéře, kdy měla první veřejná dražba odtažených vozidel v Pardubicích velký ohlas, chys…