„Soutěžili jsme opět na burze dozorované státem a s naprosto zanedbatelnými náklady na dražbu samotnou. Místo 31,8 miliónu korun za elektřinu i plyn zaplatí město díky tomu souhrnně jen 22,3 miliónu korun, vysoutěženou cenu totiž máme garantovanou na tři následující roky,“ netají spokojenost primátor města Tomáš Hanzel. Upřesnil, že jen na plynu bude úspora 4,2 milióny korun a na elektřině 5,3 miliónu korun, vyjádřeno v procentech - u plynu to bude více než 40% úspory a u elektřiny až 25%.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

_profil_top.jpg)