Kopřivnice: Přehled činnosti sportovních klubů oživil vestibul radnice

09.11.2016 14:16 | Zprávy
autor: PV

Do konce listopadu mohou návštěvníci kopřivnického městského úřadu ve vestibulu navštívit výstavu mapující pětadvacet let činnosti Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice.

Kopřivnice: Přehled činnosti sportovních klubů oživil vestibul radnice
Foto: koprivnice.cz
Popisek: Kopřivnice

Výstava byla zahájena před pár dny a již nyní se těší nemalé pozornosti. Výstavní panely nabízí možnost blíže poznat vybrané kluby ASK Tatra Kopřivnice, nahlédnout do jejich historie nebo třeba zavzpomínat na akce, které ke činnosti asociace léta neodmyslitelně patřily. „Jednou z nich je zcela jistě závod nazvaný Lichnov 24, kdy cyklisté na trase kolem obce Lichnov jezdili čtyřiadvacet hodin vkuse. Někteří najeli rekordní počet kilometrů, který již nebyl překonán,“ uvedl prezident ASK Tatra Kopřivnice Evžen Knězek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Velkolepá show i tradiční čočková polévka, město chystá První den spolu

7:17 Hradec Králové: Velkolepá show i tradiční čočková polévka, město chystá První den spolu

V Hradci Králové vrcholí přípravy tradiční akce První den spolu, která se koná na Nový rok na Velkém…