Kroměříž: Kandidátku do komunálních voleb podalo 14 stran a hnutí

21.07.2022 13:29 | Tisková zpráva
autor: PV

Kandidátku do komunálních voleb v Kroměříži podalo 14 stran a hnutí. „Nyní budeme kandidátky kontrolovat a případně zmocněnce vyzývat k odstranění závad. Do 25. července mají možnost doplňovat kandidáty a měnit jejich pořadí. Nejpozději v sobotu 6. srpna pak úřad vydá rozhodnutí o registraci či o odmítnutí kandidátky,“ uvedla vedoucí odboru občansko-správních agend kroměřížské radnice Ivana Bukovská. Volby se uskuteční 23. a 24. září 2022.

Kroměříž: Kandidátku do komunálních voleb podalo 14 stran a hnutí
Foto: Kroměříž
Popisek: Kroměříž

Termín pro podání kandidátky do letošních komunálních voleb vypršel dnes v 16:00. Obyvatelé Kroměříže budou vybírat opět 27 zastupitelů. Hlasovat se bude tradičně v 26 volebních okrscích, v žádném se neměnilo místo. Důležité je, že pro volby do zastupitelstva obce či města se nevydávají voličské průkazy. Občan tak může volit pouze v místě svého trvalého bydliště.

Kandidátku podaly tyto politické strany, hnutí a sdružení:

- ANO 2011

- Česká pirátská strana

- ČSSD a nezávislé osobnosti (sdružení politické strany ČSSD a nezávislých kandidátů)

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nešlápla jste někomu na kuří oko?

Nebo proč myslíte, že jste se stala terčem falešných zpráv? Podle mě to není tak, že si vás někdo vybral náhodně. Napadá vás kdo by to mohl být a proč?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jindřichův Hradec: Nabídka sdílení elektřiny

22:05 Jindřichův Hradec: Nabídka sdílení elektřiny

Nabízíme výrobcům možnost sdílet právě to množství elektřiny, pro které zrovna sami nemají využití.