„Počasí je příznivé, práce probíhají podle harmonogramu,“ uvedl místostarosta Vratislav Krejčíř. Začalo se před měsícem, hotovo by mělo být v listopadu letošního roku. Náklady na akci činí zhruba 7,2 milionu korun.
Někteří lidé na sociálních sítích tvrdí, že cihelna je zavážena stavební sutí nebo cihlami. „Není to pravda. Zaváží se materiálem přesně podle projektové dokumentace. Jedná se o lomový kámen o hmotnosti cca 80 až 200 kilogramů,“ popsal Jaroslav Takáč z radničního odboru rozvoje města. Kámen je vhodný pro vodohospodářské stavby, je nenasákavý.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV