Kroměříž: Radnice nechala ve městě rozmístit dalších 15 kontejnerů na železo

30.06.2020 7:33 | Zprávy
autor: PV

Obyvatelům Kroměříže již slouží dalších 15 nových kontejnerů na drobnější odpad ze železa a hliníku. Prvních devět město nechalo v ulicích rozmístit v lednu. „Lidé tak již nemusí s tímto odpadem na sběrný dvůr, nebo jej v horším případě ukládat do kontejnerů na komunální odpad. Mám radost, že si na nové kontejnery zvykli a že tím přispívají ke třídění odpadu a ke snižování nákladů na jeho odvoz v Kroměříži,“ uvedl místostarosta Karel Holík.

Kroměříž: Radnice nechala ve městě rozmístit dalších 15 kontejnerů na železo
Foto: Kroměříž
Popisek: Kroměříž

Kontejnery město získalo zdarma díky spolupráci se společností Ekokom. Mají objem 1500 litrů a vyváženy jsou jednou měsíčně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

K čemu je dobrý nějaký zmocněnec pro cokoliv?

O co jiného jde, než o jakousi trafiku? A proč tolik lpíte na nějaké funkci? Vždyť přeci pro lidi toho snad můžete udělat dost i jako poslanec nebo proč jste vlastně kandidoval? A co jste zatím jako poslanec dokázal? Zatím mi přijde, že řešíte jen sám sebe

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň si připomněla 57 let od upálení Josefa Hlavatého

13:43 Plzeň si připomněla 57 let od upálení Josefa Hlavatého

Zástupci města Plzně uctili v úterý 20. ledna 2026 památku Josefa Hlavatého, který se přesně před 57…