Kroměříž: Vybarvený běh dostal od hygieniků červenou, přesouvá se na příští rok

19.05.2021 10:11 | Zprávy

Vybarvený běh se letos opět neuskuteční. Důvodem jsou opatření státu proti šíření koronaviru, která konání akce neumožňují.

Kroměříž: Vybarvený běh dostal od hygieniků červenou, přesouvá se na příští rok
Foto: Kroměříž
Popisek: Kroměříž

„Jednali jsme s Krajskou hygienickou stanicí Zlínského kraje a snažili se nalézt možnost, jak Vybarvený běh pořádat. Podle hygieniků to však za stávajícího vývoje epidemie nelze. Mrzí nás to, ale některé věci nemůžeme bohužel ovlivnit. S ohledem na čas nutný k přípravám jsme už s rozhodnutím déle otálet nemohli,“ uvedl starosta Jaroslav Němec. Vybarvený běh se tak přesouvá na 4. června 2022.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Filip Turek byl položen dotaz

Kdo vás poškozuje?

Podle mě to ani není potřeba, jelikož vy se poškozujete svými činy a chováním sám. Nemyslíte? A to, že chcete odevzdat řidičák, není to jen předvolební gesto, které pak nenaplníte? Protože, co vám brání ho odevzdat už teď, když jste se k té rychlé jízdě, která je o papíry, vlastně už dávno přiznal?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cheb: Město získalo dotaci na rekonstrukci dominikánského kláštera

13:43 Cheb: Město získalo dotaci na rekonstrukci dominikánského kláštera

Dotace ve výši přes 19,6 mil. Kč je určena na snížení energetické náročnosti této historické budovy.