Liberec: Magistrát byl pouze jmenován procesním opatrovníkem

02.11.2019 18:16 | Zprávy

Vyjádření k nepřesným informacím v médiích k OSPOD

Liberec: Magistrát byl pouze jmenován procesním opatrovníkem
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

V reakci na nepřesné informace, které se v posledních dnech objevily v médiích v souvislosti s orgánem sociálně-právní ochrany dětí, uvádíme upřesňující informace.
Magistrát města Liberec jako orgán sociálně-právní ochrany dětí není a nebyl orgánem příslušným pro výkon sociálně-právní ochrany dětí, který by prováděl přímá opatření a podával návrhy na ochranu dětí, které zemřely při tragické dopravní nehodě u Mníšku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

Liberec , média , OSPOD

autor: PV

Ing. Klára Dostálová byl položen dotaz

To jako celou EK a vůbec celou EU řídí jeden člověk?

Vy tvrdíte, aspoň jsem si to zde přečetla, že podle vaší frakce by Ursula von der Leyen měla skončit, aby se Brusel vrátil nohama na zem a pracoval pro občany, ne proti nim. To její odvolání ovlivní celé fungování a politiku EU, které, souhlasím s vámi, je třeba změnit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jičín: Další části vodovodu a kanalizace majetkem VOS

22:09 Jičín: Další části vodovodu a kanalizace majetkem VOS

Zastupitelstvo města Jičína na doporučení Rady města schválilo nepeněžitý vklad majetku do Vodohospo…