Liberec: Novoroční výstup na Ještěd se tentokrát neuskuteční

28.12.2020 12:11 | Zprávy
autor: PV

Pořadatelé plánovaného 46. ročníku novoročního výstupu na Ještěd po svědomitém uvážení rozhodli o zrušení akce. Důvodem je nepříznivá epidemiologická situace a s tím související opatření.

Liberec: Novoroční výstup na Ještěd se tentokrát neuskuteční
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

„Po 45 letech konání této již tradiční události, která zahajuje vůbec celou turistickou sezónu v regionu, si nyní musíme zodpovědně uvědomit případné zdravotní riziko, a proto výstup s těžkostí v srdci rušíme,“ uvedl Bořivoj Pohl, předseda oddílu turistiky KČT Lokomotiva Liberec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Závislost na Rusku

Když budeme závislí na Rusku, tak nejenže mu tím pomůžeme, ale v konečném důsledku, jak nám to prospěje? Možná se teď ropa a plyn zlevní, ale co do budoucna? Proč vy i ostatní neusilujete hlavně o to, abysme nebyli závislí na druhých?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem propojuje domovy pro seniory s digitálním světem

7:17 Ústí nad Labem propojuje domovy pro seniory s digitálním světem

Domovy pro seniory se připojují k metropolitní optické síti a postupně v nich vzniká kvalitní Wi-Fi …