Liberec: Přijďte navštívit zrekonstruované bistro a dětský koutek do areálu ve Vesci

14.05.2022 11:47 | Tisková zpráva

Pokud navštěvujete pravidelně Rekreační a sportovní areál Vesec, tak určitě nezapomeňte navštívit naše areálové bistro, které má novou podobu.

Liberec: Přijďte navštívit zrekonstruované bistro a dětský koutek do areálu ve Vesci
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

V oblíbeném bistru, které provozuje Sdružení TULIPAN, si návštěvníci mohou vychutnat občerstvení v podobě nápojů a menších svačinek. Společnost Meki s. r. o., která provozuje liberecké a mladoboleslavské restaurace McDonald´s, věnovala Sdružení TULIPAN nábytek z jedné ze svých restaurací.

Sdružení TULIPAN provozuje bistro a půjčovnu sportovního vybavení jako jednu ze svých aktivit v rámci zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Tento provoz je součást chráněných dílen, které zaměstnávají desítky zdravotně znevýhodněných občanů a i díky práci tohoto sdružení se během návštěvy areálu ve Vesci můžete občerstvit v bistru, které je přímo v budově u oválu.

Nyní si vás bistro dovoluje přivítat novým útulnějším prostředím, které pro vás zrealizovalo Sdružení TULIPAN ve spolupráci s odborem správy veřejného majetku.

Kromě nového interiéru bistra jsme připravili překvapení i pro naše malé návštěvníky v podobě nového dětského koutku, kam věnovaly hračky samotné děti zaměstnanců Sdružení TULIPAN a odboru správy veřejného majetku.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Nemyslíte, že to váš kolega Kalousek vystihl přesně? Nebo v čem nemá pravdu?

,,Nezoufejme. Od 1. června benzin zlevní až o 1,50 Kč/l, protože “sněmovna myslí na lidi” a na čtyři měsíce snížila spotřební daň. Od 1. října benzin tedy benzin opět o 1,50 Kč/l zdraží, ale to už bude po volbách. Marně pátrám po nějakém ještě hloupějším zásahu do spotřební daně, než se povedl nám, ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vsetín: Poplatky přes Portál občana lze platit za celou rodinu

20:33 Vsetín: Poplatky přes Portál občana lze platit za celou rodinu

Prostřednictvím nového Portálu občana lze po sloučení variabilních symbolů v evidenci plateb uhradit…