Liberec opět ve filmu. Bohdan Karásek natočí Mistryni

23.08.2024 16:48 | Monitoring

Do Liberce na konci srpna zamíří filmaři. Režisér Bohdan Karásek bude ve dnech od 26. srpna do 5. září v ulicích města natáčet film Mistryně.

Liberec opět ve filmu. Bohdan Karásek natočí Mistryni
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

Vyprávět bude o mladé lékařce, která žije s partnerem v Jablonci a dojíždí pracovat do liberecké nemocnice. Vede vcelku spokojený rodinný život. Jednoho dne se setkává se svým bývalým partnerem, se kterým si i po dlouhé době mají stále co říct a stále v nich panuje oboustranná náklonnost.

Jedná se o další film Bohdana Karáska po úspěšném Karel, já a ty, který získal Cenu Kritiky a nominace na Českého lva. Film vzniká v koprodukci s Českou televizí a ve společnosti Beginner's Mind producenta Ondřeje Lukeše. V hlavních rolích Marie Švestková, Jiří Havelka a Lukáš Bouzek.

Příběh je zasazen přímo do Liberce, ve snímku se tak objeví mnoho lokalit, historická zástavba, parky, nemocnice nebo také dětské hřiště. V Krajské nemocnici Liberec budou filmaři ve dnech 26. a 27. 8. Natáčení nenaruší provoz nemocnice. Ve středu 28. 8. se bude natáčet v Parku Paměti národa, 29. 8. a 30. 8. v lesoparku Králův háj, 5. 9. na dětském hřišti v Parku Prokopa Holého s tím, že pohyb veřejnosti bude omezen pouze v časech ostrých záběrů.
Filmovat se bude také v ulicích města, natáčení omezí zejména parkování v těchto lokalitách:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kolik lidé ze SOCDEM bude na kandidátce Stačilo?

A napadlo vás, že jste vlastně stranu pohřbili zbytečně? Kvůli koalici z ní odešlo dost výrazných tváří a nebojíte se, že to bude k ničemu? Že pro voliče SOCDEM budete nevolitelní kvůli spolupráci s komunisty a pro voliči komunistů vás volit nebudou, že dají radši preferenční hlas komunistům?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Stovky lidí se sejdou u jednoho stolu

22:09 Mladá Boleslav: Stovky lidí se sejdou u jednoho stolu

Prostranství před Altánem protne 14. srpna od 18 hodin dlouhý prostřený stůl, ozdobený lučním kvítím…