Litoměřice: Část tržby z prvního dne prodeje LIDLu půjde mateřinkám

20.02.2013 15:34 | Zprávy

Město Litoměřice má další velkoplošnou prodejnu. Na rohu ulic Kamýcká a 28. října byl dnes dopoledne prvně otevřen supermarket LIDL. Akce se těšila značnému zájmu veřejnosti, která neváhala stát frontu na nákupní košík. Slavnostnímu zahájení, v průběhu kterého nechybělo ani vystoupení dětí mateřské školy a dětské atrakce, byl přítomen i starosta města Ladislav Chlupáč a ředitelka mateřských škol Monika Mejtová.

Litoměřice: Část tržby z prvního dne prodeje LIDLu půjde mateřinkám
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

„V této části Litoměřic větší obchod zcela chyběl. Jeho otevření přispěje k rozšíření nákupních možností. Navíc přibudou nové pracovní příležitosti. S výstavbou zároveň došlo i k revitalizaci území, které bylo mnoho let nevzhledné a nepřístupné,“ zmínil starosta ve svém úvodním projevu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: litomerice.cz

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Dotace

Jestli někomu byly dotace vyplaceny neoprávněně, neměl by za to nést také ten, kdo vyplacení schválil odpovědnost? Proč tohle nikdo neřeší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Evropský týden mobility bude o zdraví, pohybu i bezpečnosti

13:43 Jihlava: Evropský týden mobility bude o zdraví, pohybu i bezpečnosti

Jihlava se opět připojuje k Evropskému týdnu mobility. V týdnu od 15. září se můžete těšit na cvičen…