Litoměřice: Kampaň Místa přátelská seniorům začíná. Zahájilo ji taneční odpoledne

15.04.2025 19:44 | Tisková zpráva
autor: PV

Několik desítek litoměřických seniorů si v neděli odpoledne nenechalo ujít taneční odpoledne, kterým byla slavnostně zahájena letošní kampaň Místa přátelská seniorům. Do sálu hradu přišli seniory pozdravit a pozvat k účasti na kampani starosta Litoměřic Radek Löwy, místostarosta Petr Panaš a vedoucí Odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Litoměřicích Renáta Jurková. K tanci a poslechu jim známé hity hrál Rosťa Pechoušek.

Litoměřice: Kampaň Místa přátelská seniorům začíná. Zahájilo ji taneční odpoledne
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

„Po celou dobu trvání kampaně je pro seniory z Litoměřic připravena celá řada rozmanitých aktivit. Patří mezi ně například tematické přednášky, výlet do sklárny Pačinek Glass v Kunraticích u Cvikova, vyjížďka historickým motorovým vlakem a nebude chybět ani Den seniorů na letním koupališti,“ nastínila část programu Renáta Jurková.

Starosta Litoměřic Radek Löwy seniory pozval také na chystanou exkurzi do úložiště Richard pod vrchem Bídnice.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

A proč jste tu valorizaci rodičáku neprosadili dřív?

Za vaší vlády? To podle vás stát na rodiče taky kašlal? Minulá vláda dokonce zrušila dost výhod pro rodiče. Třeba školkovné a vy jste u toho svítili. Jsem pro valorizaci, je potřeba, jen kritizovat jiné za něco, co jste sami neudělali, není to pokrytecké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Finále rekonstrukce basketbalové haly na Dukle

19:06 Pardubice: Finále rekonstrukce basketbalové haly na Dukle

Ve středu se přímo na místě stavby uskutečnil pracovní seminář pro zastupitele města.