Litoměřice: Opravy v ulici Alfonse Muchy finišují

21.08.2025 7:46 | Tisková zpráva
autor: PV

Třetí etapa oprav dešťové kanalizace, chodníků a komunikací v ulici Alfonse Muchy vrcholí. Tento týden probíhají dokončovací a uklízecí práce.

Litoměřice: Opravy v ulici Alfonse Muchy finišují
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

„Pokud dovolí počasí a vše půjde tak, jak plánujeme, dojde v pondělí a úterý k finální pokládce asfaltového povrchu, čímž tato etapa oprav skončí,“ potvrdil investiční technik MěÚ Litoměřice Václav Blecha.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Praha 5 má schválený rozpočet, nejvíc bude investovat do školství

10:23 Praha 5 má schválený rozpočet, nejvíc bude investovat do školství

Zastupitelstvo MČ Praha 5 schválilo rozpočet na příští rok. Počítá s příjmy ve výši 1,12 miliardy a …