Litoměřice: Rozhodněte, kam se bude ubírat doprava v budoucnu

15.02.2019 21:15

Leží vám na srdci dopravní situace v Litoměřicích? Zajímá vás, jakým směrem se bude vývoj ubírat do budoucna? Hlasujte v anketě a pomozte vybrat důležitá opatření a vytvořit dlouhodobou vizi rozvoje dopravy v Litoměřicích do roku 2030 a dále.

Litoměřice: Rozhodněte, kam se bude ubírat doprava v budoucnu
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

Anketa navazuje na veřejné diskuzní fórum, které se uskutečnilo na podzim loňského roku v litoměřickém hradu. Poskytuje možnost se vyjádřit i těm, kteří se nemohli osobně zúčastnit. V anketě se nyní můžete až do 28. února přiklonit k jedné z navrhovaných vizí a ovlivnit tak směr, jakým se bude doprava ubírat. „Výstupy využijeme pro další fázi zpracování Plánu udržitelné městské mobility, tedy klíčového strategického dokumentu pro rozhodování o tom, jaké investice a opatření v nejbližších letech zrealizujeme na podporu čisté a efektivní dopravy,“ vysvětlil místostarosta Litoměřic Karel Krejza.

Hlasovat můžete ZDE. Na stránkách najdete také popis všech tří navrhovaných vizí. Výsledky ankety pak budou na stejném odkaze k dispozici nejpozději během června.

Anketa je financována z projektu e-FEKTA, jehož cílem je posílit institucionální kapacitu obou měst v oblastech udržitelné dopravy a využití obnovitelných zdrojů energie.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kladno: Kročehlavský most je otevřen

10:58 Kladno: Kročehlavský most je otevřen

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) dokončilo stavbu nového kladenského mostu na silnici I/61 v ulici …