Litoměřice: Starosta dnes večer rozsvítí vánoční strom

05.12.2012 13:54 | Zprávy
autor: litomerice.cz

Vánoční strom rozsvítí starosta Ladislav Chlupáč již dnes ve středu 5. prosince krátce před osmnáctou hodinou. I letos je připraven zajímavý kulturní program spojený s mikulášskou nadílkou pro malé i velké.

Litoměřice: Starosta dnes večer rozsvítí vánoční strom
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

V 15.30 hodin ohlásí začátek programu trubači. V 15.45 se na podiu představí litoměřická taneční skupina Funky Dangers. V 16 hodin vystoupí dívčí skupina 5Angels. O hodinu později začne mikulášská show se zpěvačkou Yvettou Blanarovičovou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Brno: Historická Chleborádova vila a projekt k výročí Leoše Janáčka

7:14 Brno: Historická Chleborádova vila a projekt k výročí Leoše Janáčka

Plánované centrum Leoše Janáčka by mělo provozovat Muzeum města Brna.