Litoměřice: Těžce zdravotně postižení lidé si úlevu zaslouží

25.04.2011 10:51 | Zprávy
autor: litomerice.cz

Těžce zdravotně postiženým lidem vyšli litoměřičtí radní vstříc. Vzhledem k jejich nízkým příjmům a obtížné životní situaci schválili mimořádná pravidla pro stanovení výpočtu nájemného v jimi obývaných městských bytech.

Litoměřice: Těžce zdravotně postižení lidé si úlevu zaslouží

„Placení nájmu dle zastupiteli schválených pravidel by pro mnohé z nich bylo likvidační. Výměna bytu většinou nepřichází v úvahu již proto, že si jej v minulosti upravili jako bezbariérový. Proto jsme rozhodli, že se jim nájem zvýší stejně jako obyvatelům domů s pečovatelskou službou, tedy nejméně ze všech," vysvětlil místostarosta Litoměřic Karel Krejza.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vážená paní exministryně

nedávno jste prohlásila, že USA jsou náš největší spojenec. Zvláštní vyslanec amerického prezidenta Donalda Trumpa pro Bělorusko John Coale právě Evropany vulgárně označil za „bandu sr*čů“. Co tomu říkáte, když o Vás takto mluví Váš největší spojenec? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo ocenilo pedagogy za jejich dlouhodobou tvůrčí práci ve školství

20:36 Znojmo ocenilo pedagogy za jejich dlouhodobou tvůrčí práci ve školství

Město Znojmo si i letos připomnělo význam práce pedagogických pracovníků u příležitosti Dne učitelů.…