Litoměřice: Vánoční dárky dostaly všechny děti z Klokánku

21.12.2013 16:47 | Zprávy
autor: litomerice.cz

Výkřiky radosti nad dárky pod vánočním stromečkem, rozzářené oči dětí, z nichž nejmladšímu byly dva roky. Společné zpívání vánočních písní, ale i chvíle povídání. „Strom splněných přání“ uspořádal včera pro 24 dětí z litoměřického Klokánku Nadační fond Kalich a starosta Litoměřic Ladislav Chlupáč, který děti i zaměstnance přivítal v obřadní síni radnice.

Litoměřice: Vánoční dárky dostaly všechny děti z Klokánku
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

„Všichni obyvatelé litoměřického Klokánku namalovali v předstihu dárek, který by si přáli nalézt pod stromečkem. S pomocí tet, které se o ně starají, jsme jim je zakoupili,“ uvedl Alexandr Vondra, předseda správní rady fondu. Kalich však nebyl sám. Připojili se k němu i další lidé, mezi nimiž nechyběli ani radní města Radek Lončák, Pavel Kejř nebo Karel Krejza.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberec: Světový den porozumění autismu. Oblečte se do modra

7:33 Liberec: Světový den porozumění autismu. Oblečte se do modra

S naším Odborem sociální a bytové politiky a náměstkyní primátora pro sociální záležitosti Martinou …