Litoměřice: Yveta Simonová zazpívá seniorům

18.06.2012 17:02 | Zprávy

Yveta Simonová přijede 20. června do Litoměřic zazpívat seniorům.

Litoměřice: Yveta Simonová zazpívá seniorům
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

Zábavné odpoledne s názvem „Přijďte mezi nás“ pro zástupce nejstarší generace opět připravili pracovníci odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Litoměřicích. Uskuteční se v domě kultury.

V programu, který začíná úderem 14. hodiny, vystoupí kromě Yvety Simonové skupina Roxel Music a děti s několika tanečními vystoupeními. Vstupné je opět zdarma. Senioři mohou počítat i s malým pohoštěním.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: litomerice.cz

Michal Zuna byl položen dotaz

Odvolatelnost politiků

Nemyslíte, že je výzva k rezignaci Turka naivní? Že to udělá, když stále chce být ministr? Nemyslíte, že by řešením nejen v tomto případě byla možnost, aby voliči mohli politiky nejen volit, ale také případně odvolat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Příbram: Práce v Jiráskových sadech postupují do další fáze

10:23 Příbram: Práce v Jiráskových sadech postupují do další fáze

Probíhající revitalizace Jiráskových sadů postupuje do další fáze, práce se posunou do horní části s…