Litoměřice: ZŠ Na Valech získala pro děti elektronické čtečky

02.12.2019 14:05 | Zprávy
autor: PV

Celkem šest elektronických čteček dnes předali zástupci společnosti Amazon dětem ze Základní školy Na Valech v Litoměřicích. Škola čtečky získala díky programu Amazonu na podporu čtenářské gramotnosti, do kterého školu přihlásil jeden z rodičů.

Litoměřice: ZŠ Na Valech získala pro děti elektronické čtečky
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

Společně s čtečkami získala škola i finance na nákup knih, které si děti s velkým nadšením začaly prohlížet hned během dnešního předání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

22:41 Ústí nad Labem mezi návštěvníky Dne s IZS a Armádou

Stánek města nabídl odpočinek i prostor pro sdílení názorů.