Litoměřice: Začala druhá etapa rekonstrukce Českolipské ulice

19.04.2017 18:38 | Zprávy

V Litoměřicích byla včera zahájena rekonstrukce kruhové křižovatky na Českolipské ulici (u Kauflandu). Až do 3. května budou provoz na této silnici I. třídy (I/15) řídit semafory. Jde o druhou etapu oprav Českolipské ulice, jejímž investorem je Ředitelství silnic a dálnic ČR. První etapa zahrnující úsek od kruhového objezdu Na Kocandě až před kruhový objezd před Kauflandem byla realizována v loňském roce.

Litoměřice: Začala druhá etapa rekonstrukce Českolipské ulice
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

Počínaje včerejškem také začala rekonstrukce plynovodních přípojek v Dalimilově ulici. Práce probíhají za provozu a mají být ukončeny do 7. května.

S jednodenní uzavírkou Mírového náměstí pak musejí řidiči počítat následující neděli, tedy 23. dubna. Uskuteční se zde totiž již tradiční cyklistická akce – Litoměřická dlažba. Stejně tak bude v pátek (21. 4.) a v sobotu (22. 4.) omezeno parkování na parkovišti v ulici Na Valech (naproti soudu), U Hvězdárny a za domem kultury. Místa budou vyhrazena pro účastníky Vinařských Litoměřic. Ve větší míře je proto třeba využít dostatečné kapacity parkoviště u autobusového nádraží.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Migranti

Tvrdíte, že žádné migranty přijímat nechcete. Týká se to i uprchlíků z Ukrajiny? A co uděláte s těmi, co už tu jsou, a že jich není málo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Nové kreativní a umělecké srdce města začíná bít naplno

20:36 Litoměřice: Nové kreativní a umělecké srdce města začíná bít naplno

Budova bývalé Vojenské ubytovací a stavební správy v ulici 5. května prošla rekonstrukcí a změnila s…