Litovel: Peloton CZECH TOUR s hvězdami cyklistiky projede opět městem

17.07.2020 17:57 | Zprávy
autor: PV

12. ročník CZECH TOUR, významného mezinárodního cyklistického závodu za účasti cyklistických hvězd světové úrovně, se uskuteční ve dnech 5. – 9. srpna 2020.

Litovel: Peloton CZECH TOUR s hvězdami cyklistiky projede opět městem
Foto: Litovel.eu
Popisek: Svatojánský most v Litovli

2. etapa Prostějov – Uničov se pojede dne 7. srpna 2020 a peloton bude projíždět mimo jiné i naším městem. Trasa povede přes Chudobín, Nasobůrky a dále ulicemi Svatoplukova, Palackého, náměstí Přemysla Otakara, ul. Masarykova, Kysucká a Dukelská.  Předpokládaný čas průjezdu pelotonu je od 15:30 do 15:49 hod.

Přijďte povzbudit sportovce a nasát jedinečnou atmosféru této významné sportovní události. 

CZECH TOUR je významná sportovní akce mimořádné důležitosti, konaná na území České republiky, jediný cyklistický etapový závod v České republice kategorie jedna, pořádaný od roku 2009, který se koná každoročně v srpnu. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Hřib (Piráti): Posíláme Evropské komisi nové podklady ke střetu zájmů Agrofertu

Proč? Jestli se děje třeba něco nezákonného, proč neinformovat orgány v trestním řízení? Proč donášet EK? To je jako byste tvrdila, že nejsme suverénní stát, co si problémy neumí vyřešit sami. To je nám nějaké EU nadřízená?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov podpoří praktické lékaře, zubaře i studenty stomatologie

7:42 Přerov podpoří praktické lékaře, zubaře i studenty stomatologie

Přerov chce i v letošním roce posílit dostupnost primární zdravotní péče a přilákat nové lékaře do m…