Litvínov: Strážníci dostali nový vůz, podpořil je ORLEN Unipetrol

09.01.2021 13:53 | Zprávy
autor: PV

Pracovníci Městského útulku vyjíždí na odchyt zatoulaných či zraněných zvířat novým vozem. A to díky finanční podpoře od skupiny ORLEN Unipetrol. Na dovybavení vozu uvolnilo ze svého rozpočtu finance také město Litvínov.

Litvínov: Strážníci dostali nový vůz, podpořil je ORLEN Unipetrol
Foto: zsmezibori.com
Popisek: Litvínov

Skupina ORLEN Unipetrol darovala městu Litvínovu částku 350 tisíc korun. Finanční prostředky byly určeny na podporu městského útulku v Litvínově, konkrétně na pořízení služebního automobilu pro zaměstnance útulku využívaného např. při odchytech. „Pro naše spoluobčany chceme být nejen dobrým zaměstnavatelem, ale i sousedem. Každoročně proto přispíváme na projekty, které zlepšují kvalitu života v bezprostředním okolí našich výrobních závodů,“ říká Tomáš Herink, člen představenstva skupiny ORLEN Unipetrol. Ze stávajícího rozpočtu městské policie byly uhrazeny zbývající náklady ve výši 79 tisíc korun, za něž byl vůz vybaven ještě majákem a potřebným zařízením, např. radiostanicí, GPS a opatřen polepy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Referendum

Paní senátorko, zajímal by mě váš názor na uzákonění referenda u nás? Jste nebo nejste pro? A z jakých důvodů jste případně proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Město dokončilo novou studii interiéru bazénu

22:05 Kroměříž: Město dokončilo novou studii interiéru bazénu

Rada schválila novou architektonickou studii a vyhlásila veřejnou zakázku na projekt rekonstrukce pl…