Lovosice: Dětské hřiště na Osmičce je hotové

07.08.2022 17:16 | Tisková zpráva

Dětské hřiště v městském parku Osmička je až na pár nedodělků hotové. Město s otevřením čeká na zhotovitele, ten by měl nedokonalosti odstranit do několika dnů.

Lovosice: Dětské hřiště na Osmičce je hotové
Foto: meulovo.cz
Popisek: Pohled na Lovosice

Hřiště má rozlohu téměř 1.000m2, kapacitu až 50 osob a je navrženo tak, aby odráželo současné trendy veřejných prostor určených pro děti. „Na počátku příběhu rekonstrukce dětského hřiště Osmička bylo hlavní otázkou, zda zanechat plochu ve stávající podobě a pouze nahradit staré, vysloužilé a rozbité herní prvky novými, anebo využít celou plochu ohraničenou třemi cestami a celkově hřiště zmodernizovat tak, aby jej mohli využívat všechny dětské kategorie. Šli jsme cestou druhé varianty a jsme potěšeni odezvou a kladnými ohlasy návštěvníků dětského hřiště,“ uvedl Vladimír Šuma, místostarosta města.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mír

Dobrý den, myslíte si, že je reálné, že válka skončí mírem a Ukrajina nepřijde o žádnou část svého území? Bylo by to tak správně, ale není to nereálné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Benešov: Na Konopiště bez auta

10:23 Benešov: Na Konopiště bez auta

Na zámek Konopiště se dostanete městskou dopravou, ekovláčkem, na kole, pěšky nebo na sdíleném kole.